kiirelt teele tooted

ENNE KUI TELLID, OLE PAI JA LOE

Teretulemast OliveYou poodi! Meil on siiras rõõm sind siin näha. Millest tuleb OliveYou? See tuleb inglise keelest ning öeldes sosinal Olive You, kõlab see samamoodi nagu I Love You- ma armastan sind. Ja armastusega me neid tooteid teeme!
Meie jaoks on väga oluline mitte toota maailma juurde jäätmeid. Seetõttu ei ole meil valmistooteid vaid kõik asjad valmivad tellimuse peale. Oleme pühendanud palju tähelepanu sellele, et mõõdutabelid oleksid piisavad ja informatiivsed nig hästi leitavad. Koeratoodete puhul valmistame need suuruse või täpselt vajalike mõõtude järgi.
Kas teadsid, kui palju tekstiiljäätmeid igal aastal satub jäätmena prügimäele, kuna need on muutunud kasutuks või on toodetud üle? Vaata siit. See on metsik ja ebavajalik kogus prügi, mis aina kuhjub ja jääb sinna sadadeks aastateks maailmale koormaks.
Seetõttu palume sul veenduda, et tellitud suurused on õiged ning meie valmistatud ese sobib. Aitäh sulle, et hoolid! Meie püüdleme selle poole, et sina saaksid täpselt õige suuruse ning täiusliku toote. Kui sul on küsimusi, anna julgelt märku 📝